Vision Capital

Vision Capital

Aktywny VCGeneva, Switzerland

Vision Capital to firma venture capital z siedzibą w Geneva, Switzerland. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Vision Capital, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Vision Capital is a venture capital firm focused on technology companies.

Fokus inwestycyjny
Quantum & SemiconductorsTelecom & Connectivity
Lokalizacja
Geneva, Switzerland
Założono
1996
Wielkość zespołu
1-10
Inwestycje
2
Typowa runda
$9.8M

Jak zrobić pitch dla Vision Capital

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Vision Capital, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Vision Capital

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Vision Capital

Często zadawane pytania

W co inwestuje Vision Capital?

Vision Capital skupia się na Quantum & Semiconductors and Telecom & Connectivity. Dopasuj swój sektor i etap przed skontaktowaniem się, a następnie znajdź podobnych aktywnych inwestorów na Round Funded.

Jaka jest typowa wielkość czeku Vision Capital?

Typowa runda Vision Capital wynosi około $9.8M. Użyj tego jako sygnału, czy Twoja runda pasuje do jego etapu.

Czy Vision Capital aktywnie inwestuje?

Tak, Vision Capital jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Vision Capital?

Vision Capital znajduje się w Geneva, Switzerland. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Vision Capital?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Vision Capital i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Vision Capital