Scape Ventures

Scape Ventures

Aktywny VCAmsterdam, The Netherlands

Scape Ventures to firma venture capital z siedzibą w Amsterdam, The Netherlands. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Scape Ventures, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Scape Ventures is an investment management company.

Fokus inwestycyjny
Impact & Social Enterprise
Lokalizacja
Amsterdam, The Netherlands
Wielkość zespołu
1-10

Jak zrobić pitch dla Scape Ventures

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Scape Ventures, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Scape Ventures

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Scape Ventures

Często zadawane pytania

W co inwestuje Scape Ventures?

Scape Ventures skupia się na Impact & Social Enterprise. Dopasuj swój sektor i etap przed skontaktowaniem się, a następnie znajdź podobnych aktywnych inwestorów na Round Funded.

Czy Scape Ventures aktywnie inwestuje?

Tak, Scape Ventures jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Scape Ventures?

Scape Ventures znajduje się w Amsterdam, The Netherlands. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Scape Ventures?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Scape Ventures i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Scape Ventures