Rising Tide Africa

Rising Tide Africa

Aktywny VCLagos, Nigeria

Rising Tide Africa to firma venture capital z siedzibą w Lagos, Nigeria. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Rising Tide Africa, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Rising Tide Africa is a group of women angel investors.

Lokalizacja
Lagos, Nigeria
Założono
2016
Wielkość zespołu
1-10

Jak zrobić pitch dla Rising Tide Africa

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Rising Tide Africa, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Rising Tide Africa

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Rising Tide Africa

Często zadawane pytania

Czym jest Rising Tide Africa?

Rising Tide Africa to firma venture capital based in Lagos, Nigeria. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.

Czy Rising Tide Africa aktywnie inwestuje?

Tak, Rising Tide Africa jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Rising Tide Africa?

Rising Tide Africa znajduje się w Lagos, Nigeria. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Rising Tide Africa?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Rising Tide Africa i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Rising Tide Africa