Oceanflow Ventures

Oceanflow Ventures

Aktywny VCBarcelona, Spain

Oceanflow Ventures to firma venture capital z siedzibą w Barcelona, Spain. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Oceanflow Ventures, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Oceanflow Ventures is a venture capital firm investing on businesses.

Lokalizacja
Barcelona, Spain
Wielkość zespołu
1-10

Jak zrobić pitch dla Oceanflow Ventures

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Oceanflow Ventures, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Oceanflow Ventures

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Oceanflow Ventures

Często zadawane pytania

Czym jest Oceanflow Ventures?

Oceanflow Ventures to firma venture capital based in Barcelona, Spain. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.

Czy Oceanflow Ventures aktywnie inwestuje?

Tak, Oceanflow Ventures jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Oceanflow Ventures?

Oceanflow Ventures znajduje się w Barcelona, Spain. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Oceanflow Ventures?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Oceanflow Ventures i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Oceanflow Ventures