
FSSA Investment Managers
FSSA Investment Managers to firma venture capital z siedzibą w Central, Hong Kong. Ten profil obejmuje, w co inwestuje FSSA Investment Managers, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
FSSA Investment Managers is an investment management firm.
- Lokalizacja
- Central, Hong Kong
- Wielkość zespołu
- 11-50
Jak zrobić pitch dla FSSA Investment Managers
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od FSSA Investment Managers, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z FSSA Investment Managers
Często zadawane pytania
Czym jest FSSA Investment Managers?
FSSA Investment Managers to firma venture capital based in Central, Hong Kong. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.
Czy FSSA Investment Managers aktywnie inwestuje?
Tak, FSSA Investment Managers jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się FSSA Investment Managers?
FSSA Investment Managers znajduje się w Central, Hong Kong. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z FSSA Investment Managers?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail FSSA Investment Managers i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.