Fil Rouge Capital (FRC)

Fil Rouge Capital (FRC)

Aktywny VCZagreb, Croatia

Fil Rouge Capital (FRC) to firma venture capital z siedzibą w Zagreb, Croatia. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Fil Rouge Capital (FRC), jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Fil Rouge Capital (FRC) is a private investment company that invests in early stage businesses.

Lokalizacja
Zagreb, Croatia
Wielkość zespołu
1-10

Jak zrobić pitch dla Fil Rouge Capital (FRC)

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Fil Rouge Capital (FRC), prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Fil Rouge Capital (FRC)

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Fil Rouge Capital (FRC)

Często zadawane pytania

Czym jest Fil Rouge Capital (FRC)?

Fil Rouge Capital (FRC) to firma venture capital based in Zagreb, Croatia. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.

Czy Fil Rouge Capital (FRC) aktywnie inwestuje?

Tak, Fil Rouge Capital (FRC) jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Fil Rouge Capital (FRC)?

Fil Rouge Capital (FRC) znajduje się w Zagreb, Croatia. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Fil Rouge Capital (FRC)?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Fil Rouge Capital (FRC) i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Fil Rouge Capital (FRC)