
Securities De Munter
Securities De Munter to firma venture capital z siedzibą w Luxembourg, Luxembourg. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Securities De Munter, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
Securities De Munter is an investment company that specializes in private banking services.
- Fokus inwestycyjny
- Fintech
- Lokalizacja
- Luxembourg, Luxembourg
- Wielkość zespołu
- 11-50
Jak zrobić pitch dla Securities De Munter
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Securities De Munter, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z Securities De Munter
Często zadawane pytania
W co inwestuje Securities De Munter?
Securities De Munter skupia się na Fintech. Dopasuj swój sektor i etap przed skontaktowaniem się, a następnie znajdź podobnych aktywnych inwestorów na Round Funded.
Czy Securities De Munter aktywnie inwestuje?
Tak, Securities De Munter jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się Securities De Munter?
Securities De Munter znajduje się w Luxembourg, Luxembourg. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z Securities De Munter?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Securities De Munter i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.