Logista Advisors

Logista Advisors

Aktywny VCHouston, United States

Logista Advisors to firma venture capital z siedzibą w Houston, United States. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Logista Advisors, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.

Logista Advisors is an investment management firm that specializes in oil industry investments.

Lokalizacja
Houston, United States
Wielkość zespołu
11-50

Jak zrobić pitch dla Logista Advisors

Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Logista Advisors, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.

Połącz się z Logista Advisors

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Logista Advisors

Często zadawane pytania

Czym jest Logista Advisors?

Logista Advisors to firma venture capital based in Houston, United States. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.

Czy Logista Advisors aktywnie inwestuje?

Tak, Logista Advisors jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.

Gdzie znajduje się Logista Advisors?

Logista Advisors znajduje się w Houston, United States. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.

Jak skontaktować się z Logista Advisors?

Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Logista Advisors i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.

Aplikacja zamyka się za --:--:--
Wyślij e-mail do Logista Advisors