
Ictineo meaningful investments
Ictineo meaningful investments to firma venture capital z siedzibą w Mexico City, Mexico. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Ictineo meaningful investments, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
Ictineo meaningful investments is a venture capital fund for early and seed-stage business projects.
- Lokalizacja
- Mexico City, Mexico
- Założono
- 2009
- Wielkość zespołu
- 11-50
Jak zrobić pitch dla Ictineo meaningful investments
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Ictineo meaningful investments, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z Ictineo meaningful investments
Często zadawane pytania
Czym jest Ictineo meaningful investments?
Ictineo meaningful investments to firma venture capital based in Mexico City, Mexico. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.
Czy Ictineo meaningful investments aktywnie inwestuje?
Tak, Ictineo meaningful investments jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się Ictineo meaningful investments?
Ictineo meaningful investments znajduje się w Mexico City, Mexico. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z Ictineo meaningful investments?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Ictineo meaningful investments i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.