
Eltek Holding
Eltek Holding to firma venture capital z siedzibą w Oslo, Norway. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Eltek Holding, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
Eltek Holding is a private investment firm that invests in telecom power supply solutions.
- Lokalizacja
- Oslo, Norway
- Wielkość zespołu
- 501-1000
Jak zrobić pitch dla Eltek Holding
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Eltek Holding, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z Eltek Holding
Często zadawane pytania
Czym jest Eltek Holding?
Eltek Holding to firma venture capital based in Oslo, Norway. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.
Czy Eltek Holding aktywnie inwestuje?
Tak, Eltek Holding jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się Eltek Holding?
Eltek Holding znajduje się w Oslo, Norway. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z Eltek Holding?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Eltek Holding i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.