
Element Asia Capital
Element Asia Capital to firma venture capital z siedzibą w Shanghai, China. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Element Asia Capital, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
Element Asia Capital offers M&A, private placement, and liquidity solutions in East Asia.
- Lokalizacja
- Shanghai, China
- Wielkość zespołu
- 11-50
Jak zrobić pitch dla Element Asia Capital
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Element Asia Capital, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z Element Asia Capital
Często zadawane pytania
Czym jest Element Asia Capital?
Element Asia Capital to firma venture capital based in Shanghai, China. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.
Czy Element Asia Capital aktywnie inwestuje?
Tak, Element Asia Capital jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się Element Asia Capital?
Element Asia Capital znajduje się w Shanghai, China. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z Element Asia Capital?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Element Asia Capital i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.