
Cherubic Ventures
Cherubic Ventures to firma venture capital z siedzibą w Taipei, Taiwan. Ten profil obejmuje, w co inwestuje Cherubic Ventures, jaki jest jego typowy etap i wielkość czeku, oraz jak founderzy mogą się do niego zwrócić w 2026 roku.
Cherubic Ventures is an early-stage venture capital firm that's active in both US and Asia.
- Lokalizacja
- Taipei, Taiwan
- Wielkość zespołu
- 11-50
Jak zrobić pitch dla Cherubic Ventures
Founderzy, którzy otrzymują odpowiedzi od Cherubic Ventures, prezentują trakcję i jasną prośbę dopasowaną do etapu, a nie masowy, generyczny email. Zbuduj ukierunkowaną, zweryfikowaną listę, napisz spersonalizowaną notatkę i śledź, kto ją otwiera, wszystko w jednym miejscu.
Połącz się z Cherubic Ventures
Często zadawane pytania
Czym jest Cherubic Ventures?
Cherubic Ventures to firma venture capital based in Taipei, Taiwan. Round Funded śledzi jego fokus, etap i aktywność wraz z tysiącami aktywnych inwestorów.
Czy Cherubic Ventures aktywnie inwestuje?
Tak, Cherubic Ventures jest aktywnym firma venture capital. Skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em, który pasuje do jego etapu i skupienia, a następnie śledź, kto go otworzył.
Gdzie znajduje się Cherubic Ventures?
Cherubic Ventures znajduje się w Taipei, Taiwan. Możesz skontaktować się z dowolnego miejsca z pitch'em, który pasuje do jego skupienia.
Jak skontaktować się z Cherubic Ventures?
Odblokuj zweryfikowany adres e-mail Cherubic Ventures i skontaktuj się z nim z personalizowanym pitch'em na Round Funded Accelerator. Pokazujemy tylko dostarczalne kontakty, więc Twoja wiadomość nie zostanie odrzucona.